Nagels

134 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Een fles glinsterende zilveren nagellak staat recht van voren, met een heldere rechthoekige glazen body gevuld met metallic zilver vloeistof. De fles heeft een grote, hoog reflecterende bolvormige chromen dop en toont de goudkleurige tekst "H&M BEAUTY" aan de voorkant.

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
  • Nagellak - Ice Cold Milk/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Electric Pearl/Rustic Nomad/Terracotta Flame/Neo Noir/Standing Ovation/Nutmeg/Grey Matter/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Rose Chiffon/Head in the Clouds/Cherrywood/Techno Rose/Almond Rose/Masala Chai/Bleached Peach/Forever Flamingo/Sunlit Snapdragon

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Soft Illusion/Rooted Memory/Deep Fig/Morning Spell/Aged Steel/Midnight Sky/Blush Aura/Lost Meadow/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Moss & Mayhem/Enchanted Mist/Tidal Code/Digital Drift

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een vooraanzicht van een lichtroze rechthoekige doos met press-on nagels toont via een doorzichtig venster een verticale kolom van tien press-on nagels in Franse stijl. De nagels hebben een glanzende, transparante roze basis met vierkante witte tips.
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Boss in Red/Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Parisienne/Fandango/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Forever Flamingo/Head in the Clouds/Cherrywood/Techno Rose/Almond Rose/Masala Chai/Bleached Peach/Rose Chiffon/Sunlit Snapdragon

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Grey Matter/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Electric Pearl/Rustic Nomad/Terracotta Flame/Neo Noir/Standing Ovation/Nutmeg/Ice Cold Milk/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Tread Lightly/Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Mint for More/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Mint for More/Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Priming base coat - Roze
    10 ml | € 699,00/1 l
  • Nagellak - Electric Feels/Rum Raisin D'être/Forget Me Not/Wildwood

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Minted Mirage/Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Bitter Brew/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Tidal Code/Enchanted Mist/Moss & Mayhem/Digital Drift

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Papaya Punch/Glossberry/Cantaloupe Crush

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Forget Me Not/Rum Raisin D'être/Electric Feels/Wildwood

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Sunlit Snapdragon/Head in the Clouds/Cherrywood/Techno Rose/Almond Rose/Masala Chai/Bleached Peach/Rose Chiffon/Forever Flamingo

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Fandango/Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Parisienne/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Sunlit Buttercup/Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunbeam/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Sunbeam/Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Peak Status/Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Parisienne/Fandango/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Lemon Parfait/Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Parisienne/Fandango/Peak Status/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Moonveil/Rooted Memory/Deep Fig/Morning Spell/Aged Steel/Midnight Sky/Blush Aura/Lost Meadow/Soft Illusion

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l

Nagels

Hou je nagels sterk en mooi glanzend met onze luxe selectie voor nagels. Als je de dingen graag natuurlijk houdt, bekijk dan onze must-have nagellak in verschillende nieuwe seizoenskleuren. Op zoek naar iets wat lang houdt en mooi glanst? Dan is onze gellak iets voor jou. We hebben ook kunstnagels in opvallende stijlen voor wie graag een statement maakt. En als het om verzorging gaat, vergeet dan ons assortiment nagelverzorging niet - wij hebben alles in huis, gaande van nagelriemolie tot nagelvijlen en meer.