Bekijk alles

231 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Katoenen dekbedset met dessin - Roze/Bambi/Wit/Bambi
    -30%
    DISNEYxSANDERSON H&MHOME

    Katoenen dekbedset met dessin

    Kortingsprijs€ 20,99Originele prijs€ 29,99

  • Kussenhoes met volantrand - Lichtbeige
    50x90 cm
    -28%

    Kussenhoes met volantrand

    Kortingsprijs€ 17,99Originele prijs€ 24,99

  • Marmeren bijzettafeltje - Lichtbeige/Bruin
    -61%

    Marmeren bijzettafeltje

    Kortingsprijs€ 89,99Originele prijs€ 229,00

  • Badcape met capuchon - Lichtblauw/inktvis
    -40%

    Badcape met capuchon

    Kortingsprijs€ 11,99Originele prijs€ 19,99

  • Metalen sieradenhouder - Lichtbeige
    -23%

    Metalen sieradenhouder

    Kortingsprijs€ 9,99Originele prijs€ 12,99

  • Katoenen kussenhoes met dessin - Lichtturkoois/Bambi
    40x40 cm
    -20%
    DISNEYxSANDERSON H&MHOME

    Katoenen kussenhoes met dessin

    Kortingsprijs€ 3,99Originele prijs€ 4,99

  • Keramieken matcha set - Beige/Greige/Donkergroen
    -20%

    Keramieken matcha set

    Kortingsprijs€ 23,99Originele prijs€ 29,99

  • Tafelkleed van linnenmix - Donkerbruin/gingham-ruit/Kakigroen/gingham-ruit
    150x240 cm
    -20%

    Tafelkleed van linnenmix

    Kortingsprijs€ 19,99Originele prijs€ 24,99

  • Marmeren bijzettafeltje - Bruin/Lichtbeige
    -35%

    Marmeren bijzettafeltje

    Kortingsprijs€ 149,00Originele prijs€ 229,00

  • Rotan schaal op voet - Bruin
    -18%

    Rotan schaal op voet

    Kortingsprijs€ 32,99Originele prijs€ 39,99

  • Katoenen kussenhoes - Lichtbeige
    50x50 cm
    -50%

    Katoenen kussenhoes

    Kortingsprijs€ 9,99Originele prijs€ 19,99

  • Teddy babyplaid - Dusty lichtbeige/Dusty roze
    -20%

    Teddy babyplaid

    Kortingsprijs€ 19,99Originele prijs€ 24,99

  • Set van 2 ronde placemats - Lichtbeige
    -20%

    Set van 2 ronde placemats

    Kortingsprijs€ 7,99Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Sprei met volant - Lichtbeige
    -24%

    Sprei met volant

    Kortingsprijs€ 60,99Originele prijs€ 79,99

  • Geurkaars in glazen houder - Candy Cane/Pumpkin Spice/Warm Expresso/Matcha Latte
    -20%

    Geurkaars in glazen houder

    Kortingsprijs€ 11,99Originele prijs€ 14,99

    140 g | € 85,64/1 kg
  • Diffuser met lavasteen - Rich Mahogany
    -17%

    Diffuser met lavasteen

    Kortingsprijs€ 14,99Originele prijs€ 17,99

    15 ml | € 999,33/1 l
  • Italian Coastal - Italian Coastal
    -20%
    Thames & Hudson

    Italian Coastal

    Kortingsprijs€ 27,99Originele prijs€ 34,99

  • Set van 2 juten placemats - Beige
    -20%

    Set van 2 juten placemats

    Kortingsprijs€ 15,99Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Een kleine kom, gemaakt van dik, hoogglanzend helder glas, heeft een brede, ondiepe vormgeving en rust op een opvallende, iets verhoogde voet, zichtbaar vanaf de voorkant.
    -20%

    Glazen schaaltje

    Kortingsprijs€ 15,99Originele prijs€ 19,99

  • Wasmand van stro - Beige
    -20%

    Wasmand van stro

    Kortingsprijs€ 39,99Originele prijs€ 49,99

  • Fluffy plaid - Lichtbruin
    -20%

    Fluffy plaid

    Kortingsprijs€ 55,99Originele prijs€ 69,99

  • Slaschaal van mangohout - Zwart
    -43%

    Slaschaal van mangohout

    Kortingsprijs€ 16,99Originele prijs€ 29,99

  • Set van 6 geurstokjes - Grapefruit Nectar/Lily of the Valley/Minted Fig
    -20%

    Set van 6 geurstokjes

    Kortingsprijs€ 7,99Originele prijs€ 9,99

    32.5 g | € 245,85/1 kg
  • Vleermuisknuffel - Zwart
    -23%

    Vleermuisknuffel

    Kortingsprijs€ 9,99Originele prijs€ 12,99