Bekijk alles

229 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Plaid van linnenmix - Blauw/roomwit/Donkergrijs/roomwit
    -20%

    Plaid van linnenmix

    Kortingsprijs€ 27,99Originele prijs€ 34,99

  • Keramieken matcha set - Donkergroen/Beige/Greige
    -20%

    Keramieken matcha set

    Kortingsprijs€ 23,99Originele prijs€ 29,99

  • Corduroy kussenhoes - Licht kakigroen
    50x50 cm
    -20%

    Corduroy kussenhoes

    Kortingsprijs€ 15,99Originele prijs€ 19,99

  • Kussenhoes voor buiten - Beige/gestreept/Donkergroen/gestreept/Wit/geel gestreept
    50x50 cm
    -60%

    Kussenhoes voor buiten

    Kortingsprijs€ 3,99Originele prijs€ 9,99

  • Waterafstotende tafelloper - Rood/amaryllis
    45x150 cm
    -20%

    Waterafstotende tafelloper

    Kortingsprijs€ 7,99Originele prijs€ 9,99

  • Wanddecoratie - Zwart/abstract
    -18%

    Wanddecoratie

    Kortingsprijs€ 32,99Originele prijs€ 39,99

  • Wanddecoratie - Zwart/abstract
    -18%

    Wanddecoratie

    Kortingsprijs€ 48,99Originele prijs€ 59,99

  • Pilaarvormige salontafel - Lichtbeige
    -20%

    Pilaarvormige salontafel

    Kortingsprijs€ 143,00Originele prijs€ 179,00

  • Set van 2 kaarsen met dessin - Goudkleurig/gestreept/Goudkleurig/strikjes
    -22%

    Set van 2 kaarsen met dessin

    Kortingsprijs€ 6,99Originele prijs€ 8,99

    174 g | € 40,17/1 kg
  • Keramieken beker - Groen
    -17%

    Keramieken beker

    Kortingsprijs€ 4,99Originele prijs€ 5,99

  • Strandtas van canvas - Gebroken wit/donkergroen
    -22%

    Strandtas van canvas

    Kortingsprijs€ 13,99Originele prijs€ 17,99

  • Kleine bouclé lampenkap - Lichtbeige
    -47%

    Kleine bouclé lampenkap

    Kortingsprijs€ 15,99Originele prijs€ 29,99

  • Houten beachballset voor kinderen - Groen/Nijntje
    -17%
    MIFFY H&M HOME Collection

    Houten beachballset voor kinderen

    Kortingsprijs€ 14,99Originele prijs€ 17,99

    4 stuks | € 3,75/stuk
  • Metalen wandrek - Beige
    -23%

    Metalen wandrek

    Kortingsprijs€ 99,00Originele prijs€ 129,00

  • Vloerkussen voor buiten - Lichtbeige
    60x60 cm
    -18%

    Vloerkussen voor buiten

    Kortingsprijs€ 32,99Originele prijs€ 39,99

  • Nachtlampje met dessin - Beige/zonnestelsel/Beige/perziken
    Energielabel: A
    -20%
    Liewood

    Nachtlampje met dessin

    Kortingsprijs€ 35,99Originele prijs€ 44,99

  • Katoenen ledikantset - Rood/strik
    -20%

    Katoenen ledikantset

    Kortingsprijs€ 27,99Originele prijs€ 34,99

  • Grote houten opbergdoos - Beige
    -20%

    Grote houten opbergdoos

    Kortingsprijs€ 15,99Originele prijs€ 19,99

  • Set van 6 paasdecoraties - Roze/rood/geel/Wit/Olijfgroen/geel/Groen/Geel
    -20%

    Set van 6 paasdecoraties

    Kortingsprijs€ 7,99Originele prijs€ 9,99

    6 stuks | € 1,33/stuk
  • Set van 4 cocktailstaafjes - Roze/snoepje in wikkel
    -20%

    Set van 4 cocktailstaafjes

    Kortingsprijs€ 15,99Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk