Bekijk alles

229 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Terracotta bloempot - Donkerbeige/gestreept
    -17%

    Terracotta bloempot

    Kortingsprijs€ 14,99Originele prijs€ 17,99

  • Set van 2 mondgeblazen wijnglazen - Lichtroze
    -20%

    Set van 2 mondgeblazen wijnglazen

    Kortingsprijs€ 19,99Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
  • Kinderbeker met print - Lichtgeel/sinaasappels
    -40%

    Kinderbeker met print

    Kortingsprijs€ 2,99Originele prijs€ 4,99

  • Houten strandstoel - Beige/gestreept/Donkergrijs/gestreept
    -34%

    Houten strandstoel

    Kortingsprijs€ 64,99Originele prijs€ 99,00

  • Floral jute-blend rug - Lichtbeige/bloemen
    140x200 cm
    -20%

    Floral jute-blend rug

    Kortingsprijs€ 119,00Originele prijs€ 149,00

  • Set van 2 stoelkussens voor buiten - Donkergrijs/gestreept/Roomwit/donkerrood gestreept/Roomwit/donkergroen gestreept
    38x38 cm
    -23%

    Set van 2 stoelkussens voor buiten

    Kortingsprijs€ 22,99Originele prijs€ 29,99

    2 stuks | € 11,50/stuk
  • Grote glazen schaal - Roze/Transparant
    -18%

    Grote glazen schaal

    Kortingsprijs€ 32,99Originele prijs€ 39,99

  • Geurolie - Incense Ritual
    -22%

    Geurolie

    Kortingsprijs€ 6,99Originele prijs€ 8,99

    30 ml | € 233,00/1 l
  • Een grote, heldere glazen schaal, gemaakt van dik, hoogglans glas en met een breed, ondiep ontwerp, wordt van VOOR getoond.
    -18%

    Grote glazen schaal

    Kortingsprijs€ 32,99Originele prijs€ 39,99

  • Metalen minischaaltje - Poederroze
    -20%

    Metalen minischaaltje

    Kortingsprijs€ 3,99Originele prijs€ 4,99

  • Badstof badlaken - Zwart
    100x150 cm
    -27%

    Badstof badlaken

    Kortingsprijs€ 10,99Originele prijs€ 14,99

  • Set van 2 black-outgordijnen - Roomwit/Grijs
    140x250 cm
    -17%

    Set van 2 black-outgordijnen

    Kortingsprijs€ 89,99Originele prijs€ 109,00

    2 stuks | € 45,00/stuk
  • Katoenen babymat - Dusty lichtgroen/vogel/Lichtbeige/dieren
    -23%

    Katoenen babymat

    Kortingsprijs€ 30,99Originele prijs€ 39,99

  • Set van 2 gordijnen van linnenmix - Lichtgreige
    120x250 cm
    -30%

    Set van 2 gordijnen van linnenmix

    Kortingsprijs€ 34,99Originele prijs€ 49,99

    2 stuks | € 17,50/stuk
  • Babyplaid van fleece - Lichtblauw/Lichtroze
    -75%

    Babyplaid van fleece

    Kortingsprijs€ 1,99Originele prijs€ 7,99

  • Eettafelstoel voor buiten - Beige
    -22%

    Eettafelstoel voor buiten

    Kortingsprijs€ 124,00Originele prijs€ 159,00

  • Houten strandstoel - Donkergrijs/gestreept/Beige/gestreept
    -39%

    Houten strandstoel

    Kortingsprijs€ 59,99Originele prijs€ 99,00

  • Juten wandopbergmandje - Beige
    -20%

    Juten wandopbergmandje

    Kortingsprijs€ 11,99Originele prijs€ 14,99

  • Oplaadbare tafellamp - Zwart
    Energielabel: A
    -20%

    Oplaadbare tafellamp

    Kortingsprijs€ 39,99Originele prijs€ 49,99

  • Glazen kerstbal - Rood
    -13%

    Glazen kerstbal

    Kortingsprijs€ 6,99Originele prijs€ 7,99

  • Set van 2 coupes van ribbelglas - Transparant/Transparant/roze
    -20%

    Set van 2 coupes van ribbelglas

    Kortingsprijs€ 23,99Originele prijs€ 29,99

    2 stuks | € 12,00/stuk
  • Linnen tafelkleed - Wit
    160x240 cm
    -20%
    H&M Premium Selection

    Linnen tafelkleed

    Kortingsprijs€ 55,99Originele prijs€ 69,99

  • Nachtlampje met dessin - Beige/perziken/Beige/zonnestelsel
    Energielabel: A
    -20%
    Liewood

    Nachtlampje met dessin

    Kortingsprijs€ 35,99Originele prijs€ 44,99

  • Eivormige keramieken pot - Wit/geel
    -20%

    Eivormige keramieken pot

    Kortingsprijs€ 15,99Originele prijs€ 19,99

  • Glazen bijgerechtbordje - Geel
    -20%

    Glazen bijgerechtbordje

    Kortingsprijs€ 7,99Originele prijs€ 9,99

  • Nachthemd van gewassen linnen - Lichtbeige/Antracietgrijs
    -20%
    H&M Premium Selection

    Nachthemd van gewassen linnen

    Kortingsprijs€ 39,99Originele prijs€ 49,99

  • Set van 2 ronde stoelkussens - Antracietgrijs
    -17%

    Set van 2 ronde stoelkussens

    Kortingsprijs€ 9,99Originele prijs€ 11,99

    2 stuks | € 5,00/stuk